Dünya dışı varlıkların (kiminin tabiriyle uzaylılar) varlığına dair en mühim kanıtlardan birisi de UFO’’lar ve onları kullanan zeki varlıkların yapmış sebep olduğu kaçırılma vakalarıdır. Dünyanın çokça noktasında yaşanmış olan bu gizemli kaçırılma olayları zinciri, UFO olgusunun ve onun arkasında yer alan zekanın kati birer kanıtıdır.

Her yıl, gezegenimizin pek çok bölgesinden UFO gözlemleri ve ihbarları gelirken daha da önemli oranda kaçırılma olaylarıyla ilgili raporlarda ele geçmektedir. Günümüzde bu olaylarla ilgili büyük bir artış yaşanmaktadır. Milyonlarca insan süresini tam olarak bilemedikleri kaçırılma vakalarına maruz kaldıklarını ve hatta olayı yaşayan tanıkların % 95 kadarı bulundukları noktadan UFO’’ya alındıklarını ve gemi içinde bulunan bir grup dünya dışı varlık tarafınca tıbbi testlere tabi tutulduklarını açıkça ifade etmektedirler. Şuan bile dünyamızda kaçırıldığının henüz bilincinde olmayan milyonlarca insan bulunmaktadır. Kim bilir biz bile bilincinde olmadan dünya dışı varlıklarca senelerdir kaçırılıyor ve tıbbi bir takım testlere tabi tutuluyor olabiliriz.

Bütün bu olanları anlamak zannedildiği kadar kolay olmasa da elde edilmiş binlerce sayfalık raporların göz önünde bulunması ve bunlardan çıkardığımız ortak noktalar ışığında hazırlamış olduğumuz aşağıdaki testimizi uygulayarak kaçırılmış olma ihtimaliniz üzerinde ufak da  olsa fikir sahibi olabilirsiniz. (Mobil uygulama kullanıcıları, testi “tarayıcıda aç” butonuna basarak alabilirler.)

Sahiplendiğiniz bir köpeğizin var mı?